Vaardigheidsinsigne shanti-welpen

Vaardigheidsinsigne shanti-welpen

Vaardigheidsinsigne shanti-welpen

2,00

LET OP!
Dit insigne kan je alleen kopen als de leiding dat heeft gezegd.
Categorie:

Beschrijving

Soms kan je bij de shanti-welpen tijdens speciale opkomsten een insigne verdienen. Als je het insigne hebt behaald mag je van de leiding het insigne hier kopen. De leiding geeft vervolgens het insigne aan je bij de eerst volgende opkomst. Voorbeelden van insignes: Sport, EHBO, Kampvuur, Koken.

Weten welke insignes je allemaal kan behalen?

INSIGNEPOSTER SHANTI-WELPEN

Tijdens speciale opkomsten kan je bij de shanti-welpen allerlei insignes verdienen. De leiding verteld wanneer je het insigne hebt behaald en je deze mag bestellen via de webshop. Heb jij al tijdens een opkomst bewezen dat je kan koken of kan knopen? Spaar ze allemaal! Benieuwd welke insignes je allemaal kan behalen?

Wat hoort waar op het uniform?

Afhalen
Als je vrijdag voor 16:00 bestelt kan je de eerst volgende opkomst de bestelling ophalen op de scouting bij je eigen leiding.

Vragen over een bestelling: webshop@waterscoutinggouda.nl

×