Contact

Contact

Heb je een vraag aan een van onze waterscoutinggroepen?
Neem dan gerust contact met ons op via de onderstaande kanalen:

Bevers (5 – 7 jaar, jongens & meisjes)
bevers@cornelisdehoutman.nl

Welpen (7 – 11 jaar, jongens)
welpen@cornelisdehoutman.nl

Shanti-welpen (7 – 11 jaar, meiden)
shantiwelpen@kastanujo.nl

Verkenners (11 – 15 jaar, jongens)
verkenners@cornelisdehoutman.nl

Padvindsters (11 – 15 jaar, meiden)
padvindsters@kastanujo.nl

Wilde vaart (15 – 18 jaar, jongens en meisjes)
wildevaart@cornelisdehoutman.nl

Waterscouting Cornelis de Houtman & Kastanujo
Platteweg 42a | 2811 NA Reeuwijk

Verhuur (meer informatie)
verhuur@cornelisdehoutman.nl
verhuur@kastanujo.nl

Bestuur Cornelis de Houtman
bestuur@cornelisdehoutman.nl

Bestuur Kastanujo
bestuur@kastanujo.nl

Feedback
Feedback
Jouw feedback aan ons:
Verzenden
Bedankt voor je feedback, we gaan ermee aan de slag!